BB Estetik

Hakkımızda

Hakkımızda

BB ESTETİK, 2011 yılından bu yana yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler neticesinde geniş hizmet ağıyla sizlere hizmet vermektedir. Kurulduğu andan bugüne sizlere daima kalite, hizmet ve başarı düsturundan asla vazgeçmeyen uzman kadromuz ile sizlerin de bize olan güveniyle 5 şubeye ulaşmıştır.

Tüm işlemler öncesi, doğru hizmet kalitesini sunabilmek için konunun uzmanları tarafından gerekli analiz yapılarak ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Hizmette özgünlük, bütünlük, duygusal zeka, öğrenme merakı, aile dinamiği, dünya vatandaşlığı ve mükemmellik kültürü değerlerimiz çerçevesinde, her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli ve hijyenik bir ortamda hizmet sunarak çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ve teknolojisini sürekli yenilen BB ESTETİK, bu prensibini Yenile Kendini sloganı ile taçlandırmıştır.

Merkezimizde yapılan başlıca işlemler; Lazer Epilasyon, Ozon Sauna, Dövme Silme, Ben Alma, Siğil Alma, Cilt Bakımı, Leke Bakımı, Akne Bakımı, Gözenek Bakımı, Karbon Peeling, Dermapen, Batık Tırnak, El ve Ayak Bakımları, Mantar, Nasır, Kalınlaşmış Tırnak, Çatlak Topukların Tedavisi, Bölgesel İncelme ve Zayıflama.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.